Koca Reis Resort
Adres: PK82, Yeniboğaziçi - Mağusa / KKTC
Tel: +90 392 378 8229     Fax: +90 392 378 8322
E-Mail: info@kocareisresort.com
Gazimağusa'da yer alan Koca Reis Resort, yeşil bir bahçe ve muhteşem deniz manzarası içine konumlanmış modern bungalovlar ve tadına doyum olmaz bir restaurant hizmetini bir arada sunar. Gazimağusa'ya 5km mesafede olan tesisimiz aynı zamanda birçok tarihi bölge ve alışveriş merkezine de yürüyüş mesafesindedir.

Bungalovlar ayrı yatak odası içeren bir sende kata sahiptir. Tüm bungalovlarda duşlu özel banyo vardır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Ayrıca, oturma alanına sahip bir teras da misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Koca Reis Restaurant açık ve kapalı alanları ile denize sıfır konumuyla sizlere muhteşem balık ve ızgara lezzetleri sunar. yapımı yemekler servis eder. Ayrıca barımız sabah 07:00 ile akşam 12:00 arasında açıktır.
Koca Reis'te misafirlerimizin rahatı için her türlü şey düşünülmüştür. Araç kiralama'dan su sporlarına, rehberlik hizmetinden günlük turlara kadar birçok konuda resepsiyonumuz sizlere detaylı bilgi verebilmektedir.

Toplamda 16 bungalowdan oluşan tesisimiz yılın her mevisimi konaklama imkanı sunmaktadır.

Bungalowlar: Tesisimizde üç tip bungalow bulunmaktadır. Bunlar; dört kişilik, üç kişilik ve iki kişilik olarak sınıflandırabiliriz.

Dört kişilk bungalowlarımız asma katlı olup içlerinde iki yatak ve iki çekyat vardır. Üç kişilik bungalowlarımızda iki yatak bir çek yat ve iki kişilik bungalowlarımızda çift kişilik bir yatak bulunmaktadır.

Tüm bungalowlarda fırınlı gaz ocağı, buzdalabı, bir tencere, bir tava ve kişi sayısına göre tabak, çatal bıçak ve bardaklar, bir televizyon standart olarak bulunmaktadır. Her bungalowun özel balkonu bulunmaktadır.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için +90 392 378 8229 no'lu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.